Laura Cast Yapım - Cast Başvuru Formu

Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Nasıl Oyuncu Olunur? Oyuncu Olmak için öneriler Oyunculuk aslına bakacak olursak çok zor bir şey değil, bu makalemizde sizlere oyunculuk konusunda bilgi vermek ve aklınızda oluşabilecek sorulara ışık olup öneri vermek için sizlerle buluşuyoruz.

Laura Cast Yapım Ajans olarak, oyunculuk konusunda sektörde bulunduğu 17 yıllık tecrübe ve bilgisi ile oyuncu olmak isteyen kişilerin daima yanında olmuştur. Oyuncu adayları öncelikle Laura Cast Yapım Ajansa gelip ön görüşme yapılması gerekmektedir.

Ön görüşme sırasında siz oyuncu adaylarının oyunculuk alanındaki bilgisi ve düzeyi analiz edilmektedir. Görüşme bittikten sonra oyuncu adayının katalog çekimi yapılmaktadır. Oyuncu adayı yani sizlerin oyunculuk konusunda bilgi işleminiz alındıktan sonra sizlere oyunculuk alanında eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler sırasında daha iyi bir oyuncu olabilmeniz içi yetenekli olduğunuz alanlarda yerli ve yabancı kitapları okumanız konusunda tavsiyeler veriliyor. Bu aşama tamamlandıktan sonra sizler artık oyuncu adaylığından çıkıp birer oyuncu oluyorsunuz ve yavaş yavaş Dizi, Film, Tiyatro ve Reklam Filmlerinde figürasyon ve oyunculuk konusunda başlayabilirsiniz.

Modellik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Model Kimdir ; Model; sanatçı, fotoğrafçı veya diğer müşteriler için giyim, kozmetik, yiyecek ve ev aletleri dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin reklamlarının yapılmasını sağlamak üzere poz verir. Model, dergilerde veya reklamlarda kullanılacak fotoğraflar için poz verebilir. Resim, heykel ve diğer sanatsal ifade türleri için de obje olarak modellik yapabilir.Bir modelin kariyeri, fiziksel özelliklerinin korunmasına bağlıdır. Modeller diyetlerini kontrol etmeli, düzenli egzersiz yapmalı, sağlıklı ve fotojenik kalmak için yeterince uyku almalıdır. Modeller, fotoğraf çekimlerinde ve reklamlarda fotoğrafçı ve müşterilerin yönlendirmelerine uyabilmelidir. Bir modelin zorlu süreçleri göz önünde bulundurarak, sabırlı olması gerekmektedir. Model, fotoğrafçıların istedikleri görünümü yakalamaları için kameranın önünde rahat olmalıdır. Saç şekillendirme, makyaj ve giysi ile ilgili temel bilgilere sahip olmalıdır. Fotoğraf ve sahne çalışmaları sırasında, modeller zarif ve güvenli bir şekilde hareket edebilmelidir.

LAURA CAST YAPIM

Whatsapp Hattı :0212 909 9348

Çağrı Merkezi : 0212 909 9348

Email: lauracastyapim@gmail.com