Laura Cast Yapım - Ankara Oyunculuk Ajansı
Ankara Oyunculuk Ajansı

Ankara Oyunculuk Ajansı

Ankara Oyunculuk Eğitimi, yeteneklerine güvenen ve oyuncu olma hayali kuran herkes için uygundur. Ancak oyunculuk eğitimine başvuru yapmadan önce Laura Caste başvuru yapmanız gerekmektedir. Laura Cast ekibimiz ajansımıza başvuruda bulunan tüm oyuncuların önce yeteneklerini değerlendirmekte ve hangi oyunculuk eğitimini öncelikle almaları ve oyunculukta nasıl ilerlemeleri gerektiği konusunda en doğru yönlendirmeleri yapmaktadır.

Ankara Oyunculuk Eğitim Süreci


Laura Cast oyunculuk konusunda profesyonel bir boyuta ulaşmak ve sektörün tanınan isimleri arasında yer almak isteyen kişiler için bir eğitim süreci başlatmaktadır. Ekibimizde yer alan oyuncular için eğitimlerimizde oyunculuk meslek becerisi ve medya sektörüne yeni eğitimli oyuncu adayları kazandırılmak amaçlanmaktadır. Ajansımızın vermiş olduğu eğitimlerde iyi bir oyuncuda bulunacak özelliklerden ses ve nefes tekniklerine kadar oyunculukla ilgili bilinmesi gereken tüm teknik bilgiler verilmektedir. Eğitimler esnasında diksiyon programına katılmak zorunlu tutulmuştur. Laura Cast tarafından yönlendirilen eğitimlerde oyuncu adaylarının ne kadar başarılı olduğu yapılan bir sınavla test edilmektedir. Bu sınavı başarı ile geçerek oyunculuk sertifikası alan kişiler profesyonel oyuncularımız arasında yer alabilecek ve uygun projelerde değerlendirilecektir.

Ankara Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler


Ankara Merkez, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle

Ankara Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu


Ankara ve çevre illerinde oyuncu olmak isteyen herkes internet sitemiz üzerinde bulunan oyunculuk başvuru formu üzerinden ajansımıza başvuru yapabilir. Başvurularınız en kısa süre cast ekibimizde yer alan direktörler tarafından incelenecek ve olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

  • YAZIYI PAYLAŞ

LAURA CAST YAPIM

Whatsapp Hattı :0212 909 9348

Çağrı Merkezi : 0212 909 9348

Email: lauracastyapim@gmail.com