Laura Cast Yapım - Antalya Oyunculuk Ajansı
Antalya Oyunculuk Ajansı

Antalya Oyunculuk Ajansı

Antalya oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa karşı olan tutkunuzu açığa çıkarmayı ve oyunculuğu profesyonel düzeyde öğrenmenizi sağlayarak sahnelerde yer almanızı amaçlamaktayız. Oyunculuk eğitimlerimizde sahne deneyimi kazanmanız ve oyunculuk yaparken rolünüzün inandırıcı olması için bilmeniz gereken teknikler öğretilmektedir. Laura Castin size vermiş olduğu tüm eğitimlerde ana amaç mesleki bilgileri öğrenmenizdir. Dolayısı ile eğitimleri mümkün olduğu kadar dikkatli davranmalısınız.

Antalya Oyunculuk Eğitimine Kimler Katılmalı?

Antalya Cast ajansımızdan alacağınız oyunculuk eğitimlerinin size sunacağı farklı pek çok avantaj bulunmaktadır. Türkiye’nin en iyi oyunculuk eğitimlerinden birini Laura Cast Cast ekibimizden alabilirsiniz. Profesyonel oyunculuk eğitimleri meşakkatli bir iştir. Dolayısı ile herkes bu süreci başarı ile tamamlayamayabilir. Laura Cast tarafından verilen profesyonel oyunculuk eğitimlerine oyunculuk hayali olan, dizi, film ve reklamlarda rol almak isteyen, yetenek ve becerilerini geliştirmeyi hedefleyen, hobi olarak kullanmayan isteyen, sahne heyecanını bu eğitimde yenmek isteyen ve sosyalleşmek isteyen herkes eğitimlerimize katılmak için başvuruda bulunabilir. Eğitimler esnasında sahnede sanat ile iç içe olacaksınız ve bu eğitimler sırasında rolünüzü en doğru icra edebilmeniz için tüm taktikleri öğrenebileceksiniz. Oyunculuk eğitimlerimizi başarı ile tamamlayan her öğrenci uygun projelerde değerlendirilmektedir.

Antalya Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Antalya Merkez, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik

Antalya Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Antalya ve çevre illerinde yaşamakta olan yeteneklerine güvenen, oyuncu olma hayali kuran herkes internet sitemizde bulunan Antalya Laura Cast oyunculuk eğitimi başvuru formu üzerinden başvurularını yaparak oyunculuk alma fırsatını yakalayabilirler.

  • YAZIYI PAYLAŞ

LAURA CAST YAPIM

Whatsapp Hattı :0212 909 9348

Çağrı Merkezi : 0212 909 9348

Email: lauracastyapim@gmail.com