Laura Cast Yapım - ŞEREF SÖZÜNÜ YERİNE GETİRMENİN VAKTİ GELDİ.
ŞEREF SÖZÜNÜ YERİNE GETİRMENİN VAKTİ GELDİ.

ŞEREF SÖZÜNÜ YERİNE GETİRMENİN VAKTİ GELDİ.

SHOW TV'nin yeni dizisi 'Şeref Sözü' bu akşam saat 20'de başlıyor. Koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisi olan 'Cihan Adabeyli'nin tüm hayatının geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişmesi üzerine kurulan soluk kesici bir hikâyeye sahip olan 'Şeref Sözü', güçlü oyuncu kadrosu ve dev prodüksiyonuyla izleyicileri ekrana kitleyecek. 'Şeref Sözü'nde 'Cihan Adabeyli'yi canlandıran Tolgahan Sayışman, verdiği röportajda diziyi özel kılan etmenler, baba olmasıyla ilk kez tattığı duyguların kendisinde yol açtığı değişiklikler ve kariyerinin bu döneminde kendisini nasıl hissettiğiyle ilgili olmak üzere birçok konuda açıklamalarda bulundu.


KOCA BİR ADA FİLM PLATOSUNA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

TIMS&B Productions proje için Türkiye dizi tarihinde ilk kez 480 bin m2'lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü. Özel tasarım tablolar, mobilyalar ve objeler ile hazırlanmış dünya, ihtişamlı Adabeyli Konağı ve tüm mekânlarıyla 'Şeref Sözü'nün tanıtımları göz kamaştırdı.
Adabeyli Adası'nda ve ailesinde kuralları koyan 'Cihan Adabeyli'nin dünyasında ihanetin telafisi, kahpeliğin affı yok. Ancak 'İsra' için gururdan ördüğü duvarlarını da kanunlarını da çiğneyecek olan 'Cihan Adabeyli'nin hikâyesi şimdiden büyük merak uyandırıyor.
O 'Cihan Adabeyli' karakterini canlandıran Tolgahan Sayışman, 'Şeref Sözü'nü özel kılan etmenler, baba olmasıyla ilk kez tattığı duyguların kendisinde yol açtığı değişiklikler ve kariyerinin bu döneminde kendisini nasıl hissettiğiyle ilgili olmak üzere birçok konuda açıklamalarda bulundu."


CANLANDIRDIĞINIZ 'CİHAN ADABEYLİ' KARAKTERİNİ ANALİZ EDER MİSİNİZ? 

Karakterim, 'Adabeyli Ailesi'nin yeni temsilcisi çok yürekli, cesur bir yandan da karanlık yanları olan nevi şahsına münhasır bir karakterdir. İster istemez bir kibre sahip ama çok tutkulu, ağzından çıkan sözler kanun niteliği gören bir adam... Büyük bir adası ve orada neredeyse kendine ait bir halkı var. O halk içinde orada bir kral. Devlet tarafından özel eğitilmiş, bir yandan devlete de çalışan, işlerinin başka bir boyutu ve derinliği de olan fakat zamanında bu işlerden zarar görmüş o yüzden de paranoyaya tutunmuş bir karakter.


KARİYERİNİZİN BU DÖNEMİNDE KENDİNİZİ NASIL HİSSEDİYORSUNUZ ?

Kendimi olgunluk döneminde hissediyorum. Açıkçası biraz da yorgun hissetmiyor değilim. Çalışmayı çok seviyorum orası başka ama mental bir yorgunluk var. Ben çok az uyuyup çok fazla düşünen ve çok fazla işle meşgul bir insanım. Şu an başka yaptığım işler var. Bunlar da yavaş yavaş medyaya yansıyacaktır. Bunların toplamında mental bir yorgunluk baş göstermeye başladı. Mental yorgunluk bazen konsantrasyonumu düşürebiliyor ama bu işi çok sevdiğim için yapıyorum.


YAŞAMINIZ OĞLUNUZ EFE İLE BİRLİKTE GÜNCELLENDİ. BABA OLMAK RUHUNUZDA NE GİBİ DEĞİŞİMLERE YOL AÇTI?

Çok şey değişti. Tamamen değiştim diyebilirim. Daha önce sahip olmadığım ve bilmediğim bir duygu yaşadım. Aşk değişik bir şey. Benim Almeda'ya duyduğum bir aşk vardı ve evlendim. Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım ama bu başka bir boyut. Beni tamamen değiştirdi. Sorumluluklarımı arttırdı, geleceğe bakışımı değiştirdi, konsantrasyonum tamamen Efe oldu. Bir karar alırken mutlaka onu düşünerek alıyorum. Bunlar tabii ki hayatımda birçok şeyi değiştirdi.


HAYATA VE İNSANLARA BAKIŞ AÇINIZDA NASIL DEĞİŞİMLERE NEDEN OLDU?

Empati duygum daha fazla arttı. Özellikle çocuklu anne ve babalara karşı empati duygum arttı. Çocuğun insanlar için ne kadar önemli bir varlık olduğunu anladım. Bu da benimayata ve  empati duygumu çok arttırdı.  • YAZIYI PAYLAŞ

LAURA CAST YAPIM

Whatsapp Hattı :0212 909 9348

Çağrı Merkezi : 0212 909 9348

Email: lauracastyapim@gmail.com